ВКЛ / ВЫКЛ: ИЗОБРАЖЕНИЯ: ШРИФТ: A A A ФОН: Ц Ц Ц Ц
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақтоғай ауданы білім беру бөлімінің "Ы.Алтынсарин атындағы жалпы орта білім беру мектебі" КММ
КГУ "Средняя общеобразовательная школа имени Ы.Алтынсарина" отдела образования Актогайского района, управления образования Павлодарской области
Харьковка а.
altynsarin@aktogay.edu.kz

Біз сіздермен сәлемдесуге
қуаныштымыз мектебіміздің ресми сайтында!

Сайт біздің қалай екенімізді білгісі келетіндердің
барлығына арналған оқу орны.

Бөлімге өтіңіз

Жаңа оқу жылы қарсаңында 2023 жылдың 1 тамызында жыл сайынғы "Мектепке жол" республикалық қайырымдылық акциясы басталады. Акция "Мектепке жол-Жақсылықты жаса" ұранымен өтеді. Акция мектеп оқушыларына - аз қамтылған, көп балалы отбасылардан шыққан балаларға, жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға барлық қажетті көмекті көрсетуге арналған. Кез келген адам балаларды жаңа оқу жылына дайындауға көмектесе алады. Оған барлық ниет білдірушілер қатыса алады: еріктілер, кәсіпкерлер.
Қатысушылар мұқтаж отбасылар мен балаларға қолдау көрсете алады. Айта кетейік, “Мектепке жол" акциясы жыл сайын жаңа оқу жылы қарсаңында өткізіледі."Мектепке жол" акциясына қатысу үшін білім беру ұйымының әкімшілігіне хабарласу қажет.
Мектеп директоры   Дитц Руслан Яковлевич   877883209001690539722 mektepke zhol

© 2024. Все права защищены.